Embed

We knew you could make it!

EDIT: O götüme benzeyen şablonu neden kullandığımı sorarsanız yedeklerde onu buldum anca. Evet bilgisayarda tutmuyorum şablonları. Karışıyo birbirine uğraşamam.

(Gif 8 mb. Çüş. Bilgisayarda bu kadar hızlı değildi ama neyse :D)

Her neyse, yeni sezonu dün koyacağımı söylemiştim ama yazı kolonu ile ilgili problemler oldu, şablon kaydı falan okullar açılmadan koymaya çalışacağım.

Not: Ortak olduğum zamanlarda bile yaptığım bir şey, bilgisayarı açar açmaz Justdance'e girmek. Facebook'la aynı anda açıyorum JD'i. Ve yeni sezonu gördüm oha çok güzel O.o Kendi yaptığım o gıpgri (o ne lan) şablonla yan yana koyunca inanılmaz bişey Sılaa o.o 

Yorumdan falan şikayet etmiycem, olmayan bi şeyden şikayet etmek ne mümkün. Her neyse Atasel'in dönmüş olmasına sevindim (Biraz geç oldu farkındayım ama hangi yazıya yazıcaksın ki bunu.) Blogda olmayı hak ediyodu çünkü. (Sitem, kıskançlık olarak algılamayın. Tanıdığım kadarıyla Atasel gerçekten çok çok çok iyi biri ve tasarımda yetenekli de. Ayrıca eğer trip atıyo falan derseniz de en soldaki kızın kafası girsin:

O kıza hayranım len. Şaka şaka öyle kızım olsa boyun yağlarını aldırır ağız estetiği falan yaptırırdım tipe bak  :D 2-3 gif daha var aynı klipten eklerim onları da. 

Paylaşım falan yapmıyorum, Hayley pnglerini de unutmuş değilim ama üşeniyorum işte.Pazar günü İzmire dönüyoruz, o zaman koyarım .

Not: Ağustosta açtığım Tumblr hesabım var. Daha yazı şablon falan yok, onu şey edince blogcu yerine ona yazı eklemeye başlıcam. He Sıladan falan özenmedim, ayrıca birine özeneceksem o kişinin Sıla olmasını isterim zaten. Çenen kapanmadıysa soldaki kızın kafası girsin.

-Deniz~

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !