Sıkılıyorum ben.

Selam. Bu uzun yazıları kimse okumuyor eminim ama ben öylesine yazmak istiyorum.

6 Ocak'a sandığım proje 27 aralık'a çıktı ve ben çoook mutluyum şu an yani mutluluğumu tahmin edemezsiniz o derece. Abi gözlerim ayrıldı yazı yazmaktan geberiyorum ya.

Telefonumun çalındığından bahsetmiş miydim? Bahsetmediysem; 5 hafta önce telefonumu bıraktığım hoca telefonları sınıfa götürmüş ve bi tane beyinsiz, kiminle uğraştığını bilmeyen bi HIRSIZ göz göre göre çalmış. Onursuz diyorum artık gerçekten. O.NUR.SUZ.

Şu ana kadar hiçbir şey yapmadan bekledim artık gerçekten sinirleniyorum.Herkes birinden şüpheleniyodu, hoca sordu ve açıklaması; "Ben kutudan aldım aaaa bu Deniz'in telefonu deyip sıraya bıraktım."

LAN MAL! Benim telefonumsa benim telefonum sanane? Gerzek misin sen? Kim sana benim telefonuma dokunma hakkını verdi? KİM?! Sen kimsin ya benim telefonumu alıp başka yerlere bırakıyosun bi de? Ne tür bi gerizekalısın sen?! Ve biliyo musunuz suçun yüzde ellisi direkt o çocukta. Ben de birinin parasını alıp sokağın ortasına koysam biri çalar yani çok normal. Telefonumu çalmasa bile SUÇLUSUN GERİZEKALI BEYİNSİZ. 

Gerçekten AŞIRI sinirleniyorum telefonumu düşündükçe Hayır iphone falan da değil dandirik hellokitty'li bişey. Yazım hatası çok yaptım farkındayım idare edin ne yaptığımı bilmez haldeyim. Ama içim rahat yani kim çaldıysa çatır çatır getirecek çünkü. Zarar vermişse de ödeyecek o kadar. Ailesi, okul falan baya baya bişeyler yapıcaklar ama ben gözlerini oyup yediricem. Dişlerini söküp burnundan sokucam. Bacaklarını kırıcam, derisini yüzücem.Bağırsaklarını deşicem. Burnunu ve kulaklarını kesicem. Sonra üstüne tuz basıcam. Beynini söküp kulaklarından içeri tıkıcam. Öyle manyak bi haldeyim düşünün artık.

Bi hırsız bi de telefonumu almaya cüret eden o gerizekalı yaratık, inanın insan diyemiyorum bi de "ay ben sıraya koydum" diyo. GERİZEKALI TELEFON SENİN YÜZÜNDEN ÇALINDI İNSAN BİŞEYLER YAPAR BE! Hem suçlu hem güçlü bu işte. Ben senin ağzına sıçmaz mıyım be, gör bak neler yapıcam sana. Şerefsiz.

Oh be rahatladım.

Ha bi de fenden 91 almışım, var ya ne biçim rahatladım, böyle bi his yok. Sanki birisi karanlık bi yerde ışığı açtı o derece sevindim, berbat geçmişti sınav.Ve çok sevdiğim birisini kaybettim. Hem de kendimden çok sevdiğim birisi. O kadar çok seviyordum ki ciddi anlamda canımı bile verebilirdim. Ama olmadı.

TELEFONUMU ÇALAN O.ROSPU ÇOCUĞUNU BULUP TELEFONU HANGİ ELİYLE ÇALDIYSA O ELİNE KIZGIN MAŞA BASICAM.

-Deniz~

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !