Leighton Meester Pngs + Okuu.

Merabaa. Pnglerin kapağını hazırlarken icedream yerine Justdance yazdım, özlemişim hani. Evet iki günde o ekip havasını özledim :D Ama şu an iyiyim, zaten blogda sayılı günüm var böyle rahat rahat ilgilenebileceğim. Okullar başlayınca günlük olarak kullanmaya başlayaBİLİRİM. Her neyse, unutulmuşum bakıyorum. İstatistikler günde en fazla on üç kişi. Arada 6-7, 2 falan var. Hadi hepsini geçtim hiç yorum yok. Evet sitem yazısı. Justdance'i bıraktım diye trip atmayın olom. Ben gene aynı Denizim ve Sılayı hala çok seviyorum <3 . 

Packleri şifrelemek hiç bana göre değil ve yapmak da istemiyorum. Bi kere zor. İki saat uğraşamam :D Ayrıca unuturum. O yüzden bana yaptırmayın, yorumunuzu yazın. Yazmazsanız ne mi olur? Packleri şifrelerim, şifreleri sorduğunuzda da unutmuş olurum. Yani yorum yazın lan ! :D

İNDİRRR

Evet ifinim, gerçekten güzel kestiğimi düşündüğüm 5 tane Lei pngsi var. Seviyorum bu kızı ya :D Boyları büyük, şablonlarınıza çok uygunlar. Kapaktakiler dışındaki üç png krem-kahverengi tonlarında, sonbahar şablonu için harika bence.

Victoria Justice, Lucy Hale, Hayley Williams ve Rosie Huntington Whiteley pngleri için beklemeye devam et!

NOT: Icedream Sims Kanalı bu hafta içinde yayında! Gitmek için tıkla!

-Deniz~

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !