ÇOOOOK oldu sanki.

Aslında yeni şablon  da hazırlamıştım kaç gündür duruyo öyle. Blogcuya girmedim kaç haftadır. 

Üzgünüm ya. Cidden çok üzgünüm. Sevgimi gözüne soktuğum birinin beni görmezden gelmesinden nefret ediyorum. Benim yarım olamayacak insanların benden çok daha iyi yerlere gelmesinden nefret ediyorum.

Okulumdan nefret ediyorum. Hem de çok. Hem 6da, hem 7de elime iki fırsat geçti okul değiştirmek için. İkisi de %80 burstu. Ve biri TÜBİTAK sınıfıydı.

Ben ne yaptım? Sanki bu iğrenç okulda bi halt varmış gibi "kalıcam ben beeeööö" dedim. Eski denizi görürseniz bi tane de benim için yapıştırın.

Bir haftadır her gün aynı şey. Yemekhanede yemek yiyemiyorum ya. Biri gelir önüme yirmi kişi geçirir diğeri saçımı çeker öbür gün salak müdür yardımcısı mı ne iş yaptığını anlayamadığım bi adam iki saat bekletir. Kurtuluyosunuz benden bu sene. Oldu mu? Mutlu musunuz? Hayır ben çok mutluyum ondan söylüyorum. Bu kadar gereksiz insanı bir araya toplamak için çok uğraşmışlar sanırım. Hele öğretmenler. Bak saydım 9 tane var sevdiğim. Hocaların %90ından fazlası beyinsiz kısaca. Öğrencilerine hiçbir şey demiyorum. Hele yönetim falan ahahahahaahahahahhahahahahhahahahahahagebersenizesiz.

Hiçbir şeyden bu kadar nefret ettiğimi hatırlamıyorum. Bana orospu diyen kızdan bile bu kadar nefret etmemiştim. O göbekle body o bacaklarla şort giyen ben değildim gerçi. Ama bu defa koydu. Cidden koydu yani. Şöyle açıklayayım hatta; Türkçe bilmeyen, genel kültürü sıfır bir kızı alıp hem matematik hem bilgi yarışmasına alıyorlar. Neymiş efendim ben grup çalışması yapamıyomuşum. Tamam peki. Ama kızdan ne istediniz yani? Hem kontrollü hem zeki bi kız. Nezaketen bi yedek falan yap değil mi? Yooooooook olmaz neden bizim okul gerizekalı. Bu kadar net söylüyorum. Ha bu salak dediğim kız da iyi arkadaşım yani.

Mezuniyette dine imana dönücem ciddi söylüyorum. Kurban falan kesicem. DUY SESİMİ SALAK OKUL. Bugün küfrettim. Bildiğin aklıma gelen ne kadar küfür varsa saydım. Koridorun ortasında bağıra bağıra hem de. Neyse biri duymadı da. 

En kötüsü de kendimden çok sevdiğim tek kişinin bana sırt çevirmesi. Kaç haftadır görmezden geliyo resmen. Ve sadece ben değilim bunu düşünen. Gözlerini kaçırıyo, bana bakmıyo, konuşmak için yırtınıyorum tersliyo. Nefret ediyorum ondan. Hem bunları yaptığı için hem de bu okulun bi parçası olduğu için. Yaptığı her şeyden nefret ediyorum. 14 Aralıkta tam bir yıl oldu. O gün tek konuşmamız günaydındı. Ve cevap alamamıştım. 

Nefret ediyorum senden. Gözünün önünde bu haldeyim ve tek yaptığın görmezden gelmek. En büyük hatamdın biliyor musun?

Lanet olsun sana da senle geçen bir koca seneme de. 

Bir şeyler paylaşmak isterdim ama olmadı napalım.

-Deniz~

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !