!!!

Justdance'i bırakmamla ilgili olarak: Daha kaç kere Sılayla bir sorunum olmadığını söylemem gerekiyor? Blogu bırakmamın nedeni boş kalması diğer ortakların ayrılması vb. değil. Ya da ne bileyim o tarz şeyler. Hiç paylaşım yapmayarak azarlanmaktansa blogdan ayrıldım. Hoş Sıla beni hiç azarlamadı ama :D

Sıla tanıştığım en nazik, en iyi kalpli insanlardan biriydi. Ve eğer onu kırdıysam Justdance'ten ayrılarak, çok özür dilerim Sıla. Yaltaklanma meselesine gelince, ben Sılaya sadece bir defa ortak olabilir miyim dedim -sanırım, onu da zar zor hatırlıyorum- ki o da ortak olmamdan aylar önceydi. Sıla bana yorum yazdı. Yani kapayın çenenizi. Evet Justdance benim hayalimdi. Ama bir yerde zaten bitecekti; okullar açılınca, liseye başlayınca vb. O yüzden hepiniz susun, bizim kararımıza saygı göstermeyecekseniz. Simge, Eda, Atasel hepsi harika insanlar. Justdance'te olmayı da kesinlikle hak ediyorlardı. Ama herkesin kendince sebepleri vardı.

Bir gün Sıla da Justdance'i kapatacak farkındasınız değil mi? O zaman ne yapacaksınız? Üniversiteye gidince, ÖSSye çalışması gerektiğinde siz ona küfür mü edeceksiniz - bize yaptığınız gibi? 

Justdance'te olduğum sürece size elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. Teşekkür edenlere ve ortaklığı bıraktığımda bana hakaret etmeyen, yaltakçı demeyen herkese çok teşekkürler. Diğerleri de hiç s.kim değil açıkçası (hayatımda ilk defa bunu diyorum, bunu da yaptırdığınız için teşekkürler.).

Özür dilerim Sıla. Gerçekten özür dilerim. Ama nasıl diyeyim, bir yerde kopacaktı zaten. Ortaklar arasındaki kavga değil benim ayrılma sebebim, o kavganın benle alakası yok -sanırım. Ama okullar açılınca boşlayacağım blogun kendi blogum olmasını isterim.

Tuğçe, Jenn ve Esra, ikiniz de harika blogcularsınız. Tuğçeyle hiç tanışmamış olsam da Esra, çok komik ve çok tatlı birisin :D Jenn, seninle de çok muhabbetimiz olmadı bi tanıştık o kadar :D Ama JDdeki yazılarından anladığım kadarıyla çok komik birisin ve ben seni çok seviyorum şu an :D Justdance chatinde saçma sapan konuşanlar da çenenizi kapayın.

Blog için bir sürü şey hazırladım, yarın paylaşmaya başlıyorum.

-Deniz~

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !